Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Найбільше справ про булінг зареєстровано та розглянуто на Київщині

З дати набрання чинності закону по протидію цькуванню, 19 січня, найбільше справ щодо булінгу було розглянуто у Київській області – 22. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили в департаменті інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України.

Так, з 19 січня 2019 року по 13 січня 2020 року у Київській області виявлено 37 адміністративних правопорушеннь за ст.173-4 (булінг) КУпАП та 36 осіб, що їх учинили. У Кіровоградській області виявлено 26 правопорушеннь та 26 осіб, що їх учинили. У Житомирській області виявлено 21 правопорушення та 20 осіб, що їх учинили.

Також, у Київській області до суду було направлено 37 справ щодо булінгу, у Кіровоградській області – 26 та у Житомирській області – 21.

Зазначається, що розглянуто у Київській області – 22, з яких визнано вину у 15 справах, а виправдано у 7. У Кіровоградській області розглянуто 20 справ, з яких визнано вину у 10, виправдано також, у 10. У Житомирській області розглянуто 16 справ, з яких визнано вину у 10, а виправдано 6.

Окрім того, у Київській області накладено штрафів на суму 14620 грн, а сплачено 3400 грн, у Житомирській області накладено штрафів на суму 7120 грн, з яких сплачено 5420 грн. У Кіровоградській області накладено штрафів на суму 11050 грн, проте жодного штрафу не сплачено.

Раніше зазначалося, що українські суди розглянули понад 200 справ про булінг.

Нагадаємо, з дати набрання чинності закону по протидію цькуванню, 19 січня в Україні суди розглянули 218 справ про булінг.

Як раніше повідомлялося в УНН, 19 січня набрав чинності закон із протидії булінгу.


Джерело: УНН 27 сiчня 2020


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.