Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

На домашнє насильство в Україні поскаржилося 17 тисяч людей

Цього року на домашнє насильство поскаржилось уже 17 тисяч українців — вдвічі більше, ніж торік. Про це повідомляє координаційний центр з надання правової допомоги “Безоплатня правова допомога” на своїй сторінці у Facebook.

“Це пов’язано як з дією нового закону щодо протидії домашньому насильству, так і появою нової для України посади сімейних радників”, — йдеться в повідомленні.

Сімейні радники — це волонтери, які мають авторитет в соціальних групах, і які можуть оперативно надавати інформацію щодо шляхів вирішення проблем з питань виплати аліментів, захисту від домашнього насильства, батьківських прав та інших.

Сімейні радники поширюють інформацію про систему БПД, радять громадянам куди слід звернутися за кваліфікованою допомогою.

Ініціатива “Сімейні радники” стартувала в Україні восени минулого року. Вони працюють на базі центрів з надання БВПД у Сумах, Луцьку, Харкові, Києві, Одесі, Львові, Миколаєві та Рівному.

Сімейні радники не є представниками органів влади, вони не надають юридичні послуги. Вони — комунікатори між людьми, які мають правові проблеми у родині, та установами, що покликані надавати допомогу.


Джерело: УНН 30 липня 2019


Тегинасильство щодо жінок,   насильство щодо дітей,   насильство усім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.