Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мінсоцполітики: Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок в дії

Питання забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків - фундаментальне завдання української влади. У вересні 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив Національний план дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок, яким передбачено ряд заходів щодо подолання ключових проблем нерівності жінок і чоловіків. Документ враховує абсолютно всі сфери суспільного, економічного та політичного життя, передбачає активні кроки по розробці шляхів забезпечення та в подальшому підтримки рівності та недискримінації, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, виховання толерантності та взаємоповаги.

Наразі Міністерство соціальної політики України аналізує надану міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, обласними державними адміністраціями інформацію про виконання заходів, які передбачені Національним планом на 2018 рік. З впевненістю можна стверджувати, що проведена значна робота в галузях соціальної допомоги та підтримки, освіти, охорони здоров’я, зайнятості та гідних умов праці, дозвілля та спорту, сектору безпеки та оборони.

Впевнені, що започаткована тенденція буде тривати й надалі.


Джерело: Урядовий портал 26 лютого 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.