Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мінсоцполітики: Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок в дії

Питання забезпечення рівності прав та можливостей жінок і чоловіків - фундаментальне завдання української влади. У вересні 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив Національний план дій з виконання рекомендацій, викладених у заключних зауваженнях Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок, яким передбачено ряд заходів щодо подолання ключових проблем нерівності жінок і чоловіків. Документ враховує абсолютно всі сфери суспільного, економічного та політичного життя, передбачає активні кроки по розробці шляхів забезпечення та в подальшому підтримки рівності та недискримінації, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, виховання толерантності та взаємоповаги.

Наразі Міністерство соціальної політики України аналізує надану міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, обласними державними адміністраціями інформацію про виконання заходів, які передбачені Національним планом на 2018 рік. З впевненістю можна стверджувати, що проведена значна робота в галузях соціальної допомоги та підтримки, освіти, охорони здоров’я, зайнятості та гідних умов праці, дозвілля та спорту, сектору безпеки та оборони.

Впевнені, що започаткована тенденція буде тривати й надалі.


Джерело: Урядовий портал 26 лютого 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі