Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Минулого року понад 22 тис. людей скаржились на домашнє насильство

За минулий рік на гарячу лінію громадської організації "Ла Страда-Україна" надійшло 22 542 дзвінки, майже всі вони стосуються попередження домашнього насильства. Про це йдеться в статистиці наданій журналісту УНН у прес-центрі "Ла Стради".

Впродовж січня-грудня 2018 року громадської організації "Ла Страда" прийняла 22 542 дзвінки зі скаргами від громадян про домашнє насильство, торгівлю людьми та гендерну нерівність.

Статистика по місяцях:
Січень – 2345, лютий – 1818, березень – 1889, квітень – 2055, травень – 1685, червень – 1607, липень – 1701, серпень – 1830, вересень – 1619, жовтень – 1586, листопад – 1624, грудень 2782.

З усіх дзвінків - 97% стосувались попередження домашнього насильства, 0,8% - попередження торгівлі людьми, 0,6% - попередження гендерної нерівності, 0,5% - запити від внутрішньо переміщених осіб(ВПО), 0,4% - запити від демобілізованих військових та членів їх сімей, 0,3% - дзвінки з окупованої території.

Щодо гендерного розподілу цих дзвінків, то 82% з них надходило від жінок і 18% дзвінків від чоловіків.

Серед консультацій, які надавались громадянам, найбільше було інформаційно-просвітницьких – 68,2%, психологічних – 20,9% та правових – всього 10,9%.

Серед видів насильства, стосовно яких консультувались громадяни телефонуючи до "Ла Стради" найбільший відсоток, 48,9% - психологічне насильство, 35% - фізичне насильство, 13,9% економічне насильство та 1,3 – сексуальне насильство.

Найбільше дзвінків надходило з Києва, Дніпра, Харкова, Донецька, Одеси, Львова, Житомира, Полтави та Кропивницького.

Раніше УНН повідомляв, "Ла Страда": 12% дзвінків на дитячу гарячу лінію стосуються насильства.

 


Джерело: УНН 14 лютого 2019


Тегинасильство щодо жінок,   насильство у сім'ї

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.