Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Мета ООН - гендерна рівність до 2030 року, - Пан Гі Мун

Рівні права та можливості для жінок - мета ООН до 2030 року, заявив генеральний секретар Організації Пан Гі Мун на презентації доповіді "Жінки світу-2015", повідомляє ВВС.

Перша конференція ООН з прав жінок пройшла в Пекіні в 1995 році. За цей час, каже Пан Гі Мун, в питанні прав жінок відбулися істотні поліпшення.

Незважаючи на це, мільйони жінок і раніше стикаються з насильством і дискримінацією; 2/3 неграмотних людей у ​​світі - жінки.

Багато хто з них змушені трудиться на низькооплачуваних роботах. У Південній Азії та Африці великою проблемою залишається висока смертність при пологах.

При цьому середня тривалість життя жінок за 20 років зросла з 64 до 72 років, а середній вік вступу в шлюб, згідно з доповіддю, на даний момент складає 25 років.

Крім того, за словами П.Муна, жінки також стали отримувати помітно кращу освіту в останні роки.

Повідомляється, що звіт про права жінок публікується організацією раз на п'ять років.
 


Джерело: День 21 жовтня 2015


Тегичоловіки і жінки,   ООН,   гендерна нерівність

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.