Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Майже чверть особового складу ЗСУ - жінки

Серед особового складу Збройних сил України 22,3% становлять жінки, 90 з яких мають звання полковника.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на інформацію головного спеціаліста Департаменту військової освіти, науки соціальної та гуманітарної політики Міноборони Любові Гуменюк.

“Жінок, які проходять службу і працюють у Збройних силах України — 22,3% від загальної чисельності особового складу”, — цитують Гуменюк у прес-службі.

Як зазначається, йдеться про понад 10% військовослужбовців-жінок та понад 12% цивільного персоналу.

За інформацією прес-служби, серед осіб старшого офіцерського складу є 842 жінки-військовослужбовця. Крім того, жінки обіймають 47,4% посад державної служби в апараті Міноборони, на посадах керівного складу їх близько 9%.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 07 березня 2019


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.