Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Конгресмен-противник абортів звільняється через пораду коханій вбити ненароджену дитину

Після скандалу про подружню невірність і пораду коханці зробити аборт

У США конгресмен потрапить за ґрати через непристойну переписку зі школяркою американський конгресмен Тім Мерфі оголосив, що не буде домагатися переобрання.

Про це повідомляє Pittsburgh Post-Gazette.

"Після обговорення з родиною і персоналом я прийшов до рішення про те, що я не буду переобиратись до Конгресу наприкінці мого поточного терміну", – заявив республіканець.

"Я планую провести останні місяці на посаді, продовжуючи роботу як національний лідер із реформування системи охорони психічного здоров'я, а також питань, що стосуються родин, які працюють на південному заході Пенсільванії", – додав він.

Раніше розгорівся скандал через повідомлення коханки Мерфі Шеннон Едвардс, яка звинуватила конгресмена у тому, що він не має права виступати проти абортів після того, як порадив їй позбутися їхньої дитини.

Проте Мерфі ніяк не прокоментував ні повідомлення про подружню невірність та пораду зробити аборт, ні нещодавні нарікання працівників про те, що він є злим босом.

Нагадаємо, нещодавно у США

У США конгресмен розлютив громадськість своїм відео з концтабору Освенцим
конгресмен розлютив громадськість своїм відео з концтабору Освенцим. Чиновник уже встиг вибачитися за необдуманий вчинок.

 


Джерело: tsn.ua 06 жовтня 2017


ТегиСША,   аборт,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок