Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Kleenex змінив назву свого продукту заради гендерної рівності

Бренд серветок замінить серію mansize серветок на extra-large (екстра великі), щоб уникнути звинувачень у сексизмі.

Компанія накликала на себе критику за вибір слів, пережиток з 1950-х, коли бренд вперше запустив «Kleenex для чоловіків» в якості альтернативи великих носових хусток.

Представник компанії зазначив, що бренд дякує своїх покупців за фідбек щодо того, як компанія може поліпшити продукти. Як результат, компанія провела ребрендинг серветок.

 


Джерело: Голос Одеси 22 жовтня 2018


Тегигендерна рівність,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок