Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Канада збирається «відфемінізувати» свої гроші

Наступного тижня у Канаді введуть в обіг нову купюру із зображенням видатної жінки.

Про це нагадали у Національному банку Канади.

Нова 10-доларова купюра міститиме зображення Віоли Десмонд – відомої правозахисниці, яка виступала проти дискримінаційної расової політики Канади в минулому сторіччі.

Купюра також вперше матиме вертикальний дизайн, що дозволить візуально виділити її серед інших та збільшити розмір портрету.

Водночас, на реверсній стороні нової купюри буде зображено будівлю Канадського музею із прав людини, в якому розповідається і про історію Десмонд.

Зазначимо, що єдиною жінкою, зображеною на найсучаснішій серії канадських банкнот, є британська королева Єлизавета ІІ. Активісти феміністичного руху вважають це несправедливим, тим паче на старших банкнотах була зображена канадська «знаменита п’ятірка» - п’ять жінок, які на початку ХХ ст. боролися за гендерну рівність у Канаді.

З огляду на це онлайн-петиція, що закликала Банк Канади повернути жінок на грошові знаки, ще два роки тому зібрала 65 тис. підписів.

 


Джерело: zik.ua 13 листопада 2018


Тегигендерна рівність,   гроші,   права жінок,   Канада

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.