Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Канада безкоштовно роздає абортивні засоби

Уряд Онтаріо заявляє, що дає жінкам в провінції більший вибір для свого репродуктивного здоров'я, покриваючи витрати на Mifegymiso, яку називають таблеткою для аборту, пише nashvancouver.

Препарат Mifegymiso, також відомий під назвою RU-486, являє собою двокомпонентну комбінацію міфепристону та мізопростолу, яка може використовуватися для припинення вагітності на терміні до 49 днів (7 тижнів).

Препарат був затверджений в липні 2015 роки після тривалого дослідження Health Canada. З тих пір він поступово став доступний для поширення в Канаді.

Уряд Онтаріо зобов'язалося в своєму весняному бюджеті публічно фінансувати ліки, але не вказало, коли це станеться або будь-які інші деталі до сих пір.

Міністр Онтаріо по статусу жінок Індіра Найду-Харріс оголосила в четвер, що жінки з дійсною карткою здоров'я і рецептом від лікаря або медсестри зможуть безкоштовно отримати таблетки для аборту вже на наступному тижні.

Уряд Онтаріо заявляє, що надання безкоштовної таблетки дасть жінкам більше автономії, пов'язаної з їх репродуктивним здоров'ям, усуне фінансовий бар'єр і полегшить доступ до аборту, особливо для жінок у віддалених і сільських районах.

«Зобов'язання публічно фінансувати Mifegymiso означає, що жінки Онтаріо матимуть справедливий і рівний доступ до безпечного аборту», ​​- сказала Найду-Харріс в прес-релізі.

Коаліція «Кампанія життя», яка виступає проти абортів, відреагувала зворотним чином, назвавши це рішення уряду Онтаріо невтішним.

Коаліція боролася з впровадженням препарату в Канаді, але в кінцевому підсумку не добилася успіху. Зараз група роз'яснює жінкам про всі побічні ефекти препарату і намагається утримати їх від його прийняття.

У Канаді провінції Нью-Брансвік і Альберта також пропонують Mifegymiso, а уряд Квебека заявило, що планує впровадити програму до цієї осені.

Нагадуємо, що згідно з опитуванням від Ipsos більшість канадців (6 з 10) підтримують аборти за будь-яких обставин.

Опитування Ipsos в 2016 році показав невтішні цифри. 77% канадців підтримують право жінок на вибір - це майже на 30% більше, ніж у 2015 році, а в 1998 році «за» були тільки 36%.

 


Джерело: svitua.com.ua 08 серпня 2017


Тегиправа жінок,   Канада,   аборти

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.