Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Яке місце Україна посідає в рейтингу країн, безпечних для жіночих подорожей?

Україна посіла 20 місце з кінця у переліку з 50 країн, де жінка може безпечно подорожувати без супроводу. Аналіз здійснили travel-блогери Asher & Lyric.

Вони відібрали 50 країн, базуючись на даних про гендерну рівність, насильство та дискримінацію, які містилися у вісьмох звітах офіційних джерел (наприклад ООН, Всесвітній економічний форум та Джорджтаунський інститут). За оцінками цих вісьмох параметрів уклали рейтинг найбільш та найменш дружніх країн, де жінка може почуватися в безпеці, подорожуючи без супроводу.

У п’ятірку найнебезпечніших країн увійшли ПАР, Бразилія, Росія, Мексика та Іран. Найбільш комфортними для жіночих подорожей визначили Норвегію, Швейцарію, Австрію, Ірландію, Сингапур та Іспанію.

Україна перебуває в діапазоні небезпечних країн, програючи США та випереджуючи ОАЕ. Найгірший індекс жіночої безпеки в Україні, згідно з рейтингом, – це можливість безпечно пересуватися містом вночі, а найкращий – відсутність сексуального насилля поза стосунками.


Джерело: Хмарочос 16 липня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.