Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Гендерна рівність. Вперше до складу виконкому FIFA увійшла жінка

Вперше в історії FIFA у виконавчий комітет організації увійшла жінка, повідомляє офіційний сайт FIFA.

Нею стала президент федерації футболу Бурунді Лідія Нсекера. Досі Нсекера входила відразу в кілька комітетів FIFA - з жіночого футболу, з організації Чемпіонатів світу серед жінок і з організації жіночого олімпійського футбольного турніру.

Рішення про включення Нсекери до виконкому FIFA було прийнято на конгресі організації, який проходить цими днями в Будапешті.

Лідія Нсекера очолює Федерацію футболу Бурунді з 2004 року, а з 2009-го є членом Міжнародного олімпійського комітету.
 


Джерело: Корреспондент 23 травня 2012


Тегигендерна рівність,   рівність чоловіків і жінок,   гендерна нерівність,   FIFA

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.