Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

G7 та ЮНЕСКО проведуть конференцію по розширенню прав і можливостей для здобування освіти жінкам і дівчатам

“Велика сімка” (G7) і ЮНЕСКО спільно проведуть Міжнародну конференцію на тему “Інновації в інтересах розширення прав і можливостей дівчаток і жінок через освіту” з метою мобілізації зусиль на підтримку дівчат і жінок за допомогою якісної освіти і розширення можливостей для навчання навичкам для життя і роботи. Конференція відбудеться 5 липня 2019 року в штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.

Про це повідомляє прес-центр ЮНЕСКО.

Особи, відповідальні за розробку політики і прийняття рішень, в тому числі міністри освіти країн “Великої сімки” (Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Велика Британія і Сполучені Штати Америки) розглянуть цю пріоритетну задачу відразу після закінчення Наради на рівні міністрів розвитку і освіти країн “Великої сімки”.

З цієї нагоди ЮНЕСКО проведе презентацію глобальної ініціативи “Її освіта, наше майбутнє”, покликаної активізувати співпрацю в трьох основних напрямках: підвищення якості даних, розробка більш ефективної політики і поліпшення практик в області розширення прав і можливостей дівчаток і жінок за допомогою освіти.

ЮНЕСКО також представить Доповідь з гендерних питань 2019 року “Наведення мостів для гендерної рівності”, в якому представлені перші докладні відомості про сприяння країн “Великої сімки” забезпеченню гендерної рівності в освіті.

Крім фінансової підтримки, в доповіді міститься заклик до зміцнення політичних і законодавчих зобов’язань, а також підкреслюється важливість боротьби з дискримінаційними гендерними нормами і поглядами в суспільствах, де викладання і раніше залишається переважно жіночою професією, в якій чоловіки займають керівні пости. У 28 країнах з високим рівнем доходу кількість жінок серед вчителів молодших класів в середніх школах становить 70%, при цьому тільки 53% директорів шкіл – жінки.

Установи технічної і професійної освіти також як і раніше залишаються бастіонами чоловіків. З усіх студентів програм в області інженерних, інформаційних і комунікаційних технологій жінки становлять лише чверть. На основі цих даних ЮНЕСКО представить новий глобальний інтерактивний Атлас здійснення права дівчаток і жінок на освіту – інструмент моніторингу і пропаганди, покликаний підвищити рівень обізнаності громадськості про стан національного законодавства в цій галузі.


Джерело: Рубрика 08 липня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.