Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Футболістка Шахтаря Денищич: Гендерна упередженість щодо жіночого футболу – це болюче питання

Голкіпер жіночої команди "Шахтаря" Марія Денищич відповіла на запитання, як часто стикається з моментами, коли не всі сприймають дівчат на футбольному полі серйозно.

"Це болюче питання. Досить часто я це чула, дуже часто я це чую навіть зараз. На жаль, є гендерна упередженість щодо жіночого футболу. Але спільними зусиллями з "Шахтарем" та іншими клубами ми доведемо, що жіночий футбол зовсім не поступається в рівні чоловічому.

Якщо взяти загалом жіночий футбол в Україні, то не вистачає інфраструктури та фінансового забезпечення з боку спонсорів та інвесторів", – сказала Денищич.


Джерело: ua-football.com 11 листопада 2021


Тегигендерна рівність,   права жінок,   жінки в футболі

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.