Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дівчачий клуб “Боротьба за права жінок: від початку і до сьогодні”

Коли почалась боротьба жінок за свої права? Коли та як виник фемінізм? Чим займаються феміністки та чи дійсно вони “не можуть домовитись між собою”? А суфражистки? Який сенс має 8-ме березня? Питань багато! На ці та інші питання дасть відповідь наша лекторка Ліля Скрипник, а також розкаже про сучасні течії фемінізму та підходи. Тож, будемо розбиратися та обговорювати.

Модерує Ліля Скрипник, активістка, соціологиня

Подія для дівчат-підлітків

“Дівчачий клуб” – це місце, де дівчата-підлітки зможуть:

розвивати креативність
спробувати себе в нових ролях
отримати корисну інформацію про фемінізм та суспільство
висловлювати власну думку
втілити ідеї в дружньому колі однодумиць.
Щотижня ми будемо збиратися разом і обговорювати цікаві теми!

Досвідчені активістки запропонують тренінги і воркшопи, а учасниці також можуть запропонувати додаткові зустрічі, аби тусити разом і розвивати власні ідеї!

 


Джерело: Громадський простір 04 вересня 2019


Тегигендерна рівність,   права жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.