Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Депутати мають ухвалити закон про гендерну рівність в армії

Цього тижня Верховна рада має розглянути законопроект про рівні можливості чоловіків та жінок в українській армії. Про це заявила перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, йдеться про проект закону №6109.

"Цього тижня ми маємо підтримати обов’язково - закон № 6109. Це законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення рівних можливостей чоловіків і жінок. Щоб це було не тільки в колонні на Хрещатику, а й в армії", - повідомила Геращенко.

Нагадаємо, спікер Верховної ради України Андрій Парубій озвучив плани парламенту на осінь. Зокрема, Парубій підкреслив, що цієї осені парламент повинен вирішити сім питань, серед яких зміна складу Центральної виборчої комісії і скасування депутатської недоторканності.

Як писало РБК-Україна, у перший пленарний тиждень Верховна рада розгляне законопроекти блоку національної безпеки і закон про бізнес-омбудсмена.

На початку серпня Парубій анонсував, що ВР восени розгляне проект Виборчого кодексу, оновлення ЦВК і імплементаційні законопроекти в закон про національну безпеку.


Джерело: РБК-Україна 04 вересня 2018


Тегигендерна рівність,   жінки в армії,   права жінок,   дискримінація жінок

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок