Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Євродепутати пропонують оголосити 2016-й роком боротьби з насильством щодо жінок

Депутат Європарламенту Урмас Пает приєднався до звернення євродепутатів, що запропонували Єврокомісії оголосити наступний 2016 роком боротьби з насильством щодо жінок.

За словами Паета, насильство щодо жінок є як для Європи, так і всього світу серйозною проблемою, що перешкоджає досягненню рівноправності статей. Насильство щодо жінок - найбільш поширений вид порушення прав людини, підкреслив Пает.

«Щоб насильство щодо жінок припинилося, потрібно, щоб суспільство проявило нульову толерантність - абсолютну нетерпимість до цього явища. Хоча для багатьох це само собою зрозуміло, чимало, на жаль, і таких, чиє ставлення до проблеми потрібно змінити», - повідомив у неділю Пает в прес-релізі.

Мета оголошення тематичного року в Європі - підвищити обізнаність людей з відповідної тематики, заохочувати дискусії і змінювати ставлення до проблеми. Такі тематичні роки проводяться з 1983 року.

Нинішній рік оголошено в Європі роком розвитку.


Джерело: postimees.ee 06 квiтня 2015


Тегигендерна рівність,   насильство щодо жінок,   права жінок,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".