Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Євродепутати пропонують оголосити 2016-й роком боротьби з насильством щодо жінок

Депутат Європарламенту Урмас Пает приєднався до звернення євродепутатів, що запропонували Єврокомісії оголосити наступний 2016 роком боротьби з насильством щодо жінок.

За словами Паета, насильство щодо жінок є як для Європи, так і всього світу серйозною проблемою, що перешкоджає досягненню рівноправності статей. Насильство щодо жінок - найбільш поширений вид порушення прав людини, підкреслив Пает.

«Щоб насильство щодо жінок припинилося, потрібно, щоб суспільство проявило нульову толерантність - абсолютну нетерпимість до цього явища. Хоча для багатьох це само собою зрозуміло, чимало, на жаль, і таких, чиє ставлення до проблеми потрібно змінити», - повідомив у неділю Пает в прес-релізі.

Мета оголошення тематичного року в Європі - підвищити обізнаність людей з відповідної тематики, заохочувати дискусії і змінювати ставлення до проблеми. Такі тематичні роки проводяться з 1983 року.

Нинішній рік оголошено в Європі роком розвитку.


Джерело: postimees.ee 06 квiтня 2015


Тегигендерна рівність,   насильство щодо жінок,   права жінок,   насильство у сім'ї

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.