Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ШУКАЄМО Кандидатку/та на посаду Координаторки безпечного простору для жінок та дівчат в Обухові

 Історія

Жіночий консорціум України (далі ЖКУ) є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, дотримання прав дітей.
Для підтримки впровадження гендерної рівності, Жіночий консорціум України за підтримки міжнародної організації Норвезька народна допомога (Norwegian People AidNPA) розпочав Проєкт щодо створення Безпечних просторів для жінок та дівчат у Харківській та Київській областях.

Період діяльності:
14 місяців з навантаженням 100% зайнятості. З випробувальним періодом - жовтень 2023 року

 

 

Завдання та обсяг роботи:

-        Забезпечувати координацію проектної складової по роботі з жінками та дівчатами у багато функціональному проекті організації у Київській області, місто Обухів.

-        Управління простором, організація надання допоміжних послуг, щодо професійного зростання жінкам із ВПО.

-        Забезпечувати впровадження програмних складових з гуманітарної підтримки, консультаційної допомоги, навчання та грантової підтримки для жінок з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

-        Здійснювати планування, організацію та проведення проектних заходів, проведення моніторингу та оцінювання рівня якості заходів в рамках складової проекту, звітування про впровадження складової проекту.

-        Організація та участь у періодичних онлайн зустрічах та робочі поїздки до проектних осередків Київська області

Вимоги до кандидатки/та:

-        Вища освіта.

-        Досвід роботи в громадських організаціях.

-        Досвід роботи в програмах для жінок, сімей з дітьми.

-        Високий рівень позитивної комунікації з соціально-вразливими верствами населення.

-        Високий рівень самоорганізації, здатність працювати онлайн та офлайн.

-        Готовність швидко реагувати на зміни в обставинах та робочих умовах/потребах.

-        Готовність підтримувати політику Жіночого консорціуму України, зокрема щодо забезпечення гендерної рівності та захисту дітей.

-        Хороший рівень володіння комп’ютерними навичками, включаючи, швидкий набір текстових матеріалів, роботу з таблицями, а також, користування онлайн комунікаційними ресурсами.

-        Володіння українською мовою обов’язкове. Володіння англійською мовою – бажано.

Якщо Ви зацікавилися даною посадою, будь-ласка, надсилайте своє резюме/CV та мотиваційний лист, рекомендаційні листи в електронному вигляді на електронну адресу: info@wcu-network.org.ua

Вкажіть в темі листа «Координаторка - проект Безпечний простір, місто Обухів».

-        Кінцевий термін подання документів на конкурс: 22 вересня 2023 року

-        Кандидатки/кандидати, чиї документи відповідатимуть вимогам конкурсу, будуть запрошені до індивідуальної он-лайн співбесіди у вересні 2023 року (за попередньою домовленістю).


Джерело: Жіночий консорціум України 13 вересня 2023


НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми