Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини

Запрошуються неурядові організації та експертів до участі в презентації і публічному обговоренні Альтернативного звіту про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки.

 Восени 2018 року Урядом України передано національну доповідь про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини до Комітету ООН із захисту прав дитини.

 Зі свого боку неурядові організації підготували альтернативний (тіньовий) звіт про стан дотримання положень Конвенції, робота над яким тривала протягом останніх 6 місяців. Звіт містить аналіз дотримання попередніх рекомендацій Комітету та актуальні рекомендації НУО Уряду України.

 Коаліція Права дитини в Україні та Українська Мережа за права дитини запрошують національні та міжнародні НУО, незалежних експертів з прав дитини взяти участь в презентації та публічному обговоренні альтернативного звіту, яке відбудеться 28 березня о 12.00 годині в Українському кризовому медіа-центрі (01001, Київ, вул. Хрещатик, 2).

 На заході будуть обговорені наступні питання:

  • Чому заявлені реформи не дають очікуваних результатів.
  • Виклики у сфері прав дитини.
  • Оцінка виконання попередніх рекомендацій Комітету ООН з прав дитини.

 Зареєструватися на участь та повідомити тему виступу можна за посиланням.

 Додаткову інформацію можна отримати за тел. 095 003 84 04, e-mail [email protected] Контактна особа – Ксенія Карагяур.

 З проектом альтернативного можна ознайомитись за посиланням.


Джерело: 26 березня 2019


НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".