Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жіночий консорціум України оголошує тендер на закупівлю послуги з розробки автоматизованої системи документообігу з функцією Viber чат-боту.

 Увага! Тендер!

Жіночий консорціум України оголошує тендер на закупівлю послуги з розробки автоматизованої системи документообігу з функцією Viber чат-боту.

Для участі в тендері необхідно наступне:

·       Ваше резюме;

·       Документи ФОП або ТОВ;

·       Ваша цінова пропозиція;

·       Рекомендації від попередніх замовників (якщо є)

Заявки приймаються до 18:00 21 серпня 2023 року.

Пропозиції надсилайте на адресу: info@wcu-network.org.ua

 

 

Технічне завдання
на розробку автоматизованої
системи документообігу
з Viber Чат-бот

Зміст:

1.    Програмна частина

1.1. Viber чат-бот

1.2. Веб-інтерфейс

1.3. База даних

1.4. Серверна частина

2.    Документація

3.    Технічна підтримка

1.Програмна частина

1.1 Viber чат-бот

Через інтерфейс чат-боту має здійснюватися комунікація користувачами з базою даних.  Користувачі мають бути доступні наступні опції:

·       Надсилання документів та усіх необхідних даних

·       Додавання документів та даних членів родини

·       Перегляд вже надісланих даних

·       Отримання інформації щодо статусу обробки надісланих даних

Комунікація з чат-ботом відбувається за зразком, наданим в додатку №1.

Навігація меню бота здійснюється за допомогою кнопок-клавіатур та інтерфейсу Viber. Самі кнопки складаються з мінімалістичної піктограми та тексту, чи просто тексту. (приклад можна побачити за посиланням).

Конкретні варіанти дизайну меню будуть запропоновані в процесі розробки.

1.2 Веб-інтерфейс

Веб-інтерфейс, доступний для працівників через браузер, складається з трьох частин: сторінки авторизації, робочої сторінки та сторінки адміністрування.

·       Сторінка авторизації дозволяє працівнику зайти в систему за логіном і паролем.

·       Сторінка адміністрування дозволяє додавати/видаляти працівників з системи, додавати/видаляти/редагувати сервісні повідомлення бота.

·       Робоча сторінка має вигляд інтерактивної таблиці, яка дозволяє працівнику взаємодіяти з базою даних в необхідних межах (сортування за певними ознаками, перегляд та маркування документів, додавання коментарів, тощо), надсилати сервісні повідомлення користувачу та формувати автоматично звіт в excel. Дизайн цього інтерфейсу мінімалістичний, має вигляд таблиці, в рядках якої записані користувачі, а в стовпчиках – надані ними дані, додані до запису коментарі, кнопки комунікації, тощо. Також на цій сторінці буде кнопка вимкнення/увімкнення підсвітки різними кольорами ВПО в залежності від статусу обробки документів.

1.3 База даних

Реляційна база даних, що знаходиться на віддаленому сервері і містить усі дані в зашифрованому вигляді, використовує наступні алгоритми шифрування:

·       Always Encrypted: Always Encrypted - це функція SQL Server, яка забезпечує шифрування даних у вузлах клієнтської мережі та їх безпечну передачу до сервера. Ключі шифрування зберігаються на стороні клієнта, тому дані завжди залишаються зашифрованими в пам'яті SQL Server.

·       Secure Socket Layer/Transport Layer Security (SSL/TLS): SSL і TLS використовуються для шифрування даних, що передаються між клієнтом та сервером. Це забезпечує безпечну передачу даних між двома сторонами та запобігає "прослуховуванню" інформації ззовні.

1.4 Серверна частина

Програма в операційній системі віддаленого сервера, що пов’язує між собою три вище описаних частини. Сам сервер орендований, засоби захисту від фізичних поломок серверу бере на себе компанія, в якої його орендовано

2. Документація

Буде розроблено детальну документацію з архітектури всіх складових програмної частини, ілюстрована презентація з роз’ясненнями щодо використання веб-інтерфейсу. Також весь програмний код буде задокументовано англійською за допомогою коментування.

4.    Технічна підтримка

Технічна підтримка включає:

·       Програмну підтримку (виправлення несправностей) впродовж 12 місяців після здачі проєкту

 

·       Консультації з використання та адміністрування проєкта впродовж 12 місяців після здачі проєкту

 


Джерело: Жіночий консорціум України 07 серпня 2023


НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.