Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ТЕРМІНОВО ШУКАЄМО МЕНТОРКУ_А (ТРЕНЕРКУ_А, КОНСУЛЬТАНТКУ_ТА) З РОЗРОБКИ ПІДХОДІВ, НАПРАЦЮВАННЯ МЕХАНІЗМІВ РОБОТИ ДЛЯ ЖІНОЧИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО РОЗБУДОВИ ЕКОНОМІЧНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ЖІНОК, ЗАПОЧАТКУВАННЯ ТА ВЕДЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УМОВАХ ВІЙНИ

 ВГО «Жіночий консорціум України»

оголошує тендер

Технічне завдання:

Ментор_ка (тренер_ка, консультант_ка) з розробки підходів, напрацювання механізмів роботи для жіночих організацій щодо розбудови економічної спроможності жінок, започаткування та ведення соціально підприємництва в умовах війни 

Період роботи:

серпень - вересень 2022 р. 

І. Контекст:

Жіночий консорціум України (далі – ЖКУ) є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, дотримання прав дітей.

З метою підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами, просування ґендерної рівності в Україні, організаційного розвитку жіночих організацій ЖКУ здійснює в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській областях та м.Києві проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» Пакту за фінансової підтримки Уряду Канади. 

ІІ. Завдання та обсяг роботи:

Надання менторської підтримки у межах реалізації планів інституційного розвитку жіночих організацій проєкту. Передбачає проведення навчальних заходів з розробки підходів, напрацювання механізмів роботи для жіночих організацій щодо розбудови економічної спроможності жінок, започаткування та ведення соціально підприємництва в умовах війни. Спрямоване на закріплення практик в організаціях та розвиток навичок їх команди, а не на короткотермінову допомогу.

Цільова група: представниці_ки 14 жіночих організацій проєкту.

Формат: онлайн.

Проведення навчальних заходів:

-        вебінар-практикум «Розробка для жіночих організацій підходів до роботи з підсилення потенціалу жінок, розбудови їх економічної спроможності в умовах війни» 11 вересня 2022 р.;

-        вебінар-практикум «Напрацювання для жіночих організацій механізмів з використання наявних ресурсів щодо започаткування та ведення соціально підприємництва для підсилення потенціалу жінок, розбудови їх економічної спроможності в умовах війни» 2 вересня 2022 р.

-        консультації з розробки підходів, напрацювання механізмів роботи для жіночих організацій щодо розбудови економічної спроможності жінок, започаткування та ведення соціально підприємництва в умовах війни, протягом серпня - вересня 2022 р. (кількість додатково узгоджуватиметься після отримання запиту від жіночих організацій).

Виконання обов’язків:

-        підготовка та узгодження програм заходів;

-        проведення навчальних заходів (вебінарів, консультацій);

-        здійснення аналізу проведення заходів за результатами;

-        підготовка звіту за результатами проведення заходів.

Очікувані результати:

-        розвиток навичок та підвищення рівня знань учасниць_ків;

-        досягнення запланованої цілі та завдань навчальних заходів. 

ІІІ. Вимоги до ментора_ки (тренера_ки, консультанта_ки): 

1. Тренерські навички, досвід тренерської, консультаційної роботи з громадськими організаціями.

2. Досвід розробки та проведення навчальних заходів (тренінгів, семінарів, консультацій) для громадських організацій щодо роботи з розбудови економічної спроможності жінок, започаткування та ведення соціально підприємництва в умовах війни.

3. Відмінні викладацькі, організаційні, комунікативні навички.

4. Підтримка цінностей ґендерної рівності.

ІV. Умови роботи та оплати: 

1. Підписання угоди цивільно-правового характеру або договору про надання послуг.

2. Визначення та узгодження графіку виконання робіт.

3. Оплата після надання послуги та звіту.  

V. Умови участі у тендері:

1. Надати на розгляд такі документи:

1) Резюме з детальним описом попереднього досвіду здійснення аналогічної тренерської та консультаційної роботи для громадських організацій.

2) Проєкт програми вебінару-практикуму «Розробка для жіночих організацій підходів до роботи з підсилення потенціалу жінок, розбудови їх економічної спроможності в умовах війни».

3) Проєкт програми вебінару-практикуму «Напрацювання для жіночих організацій механізмів з використання наявних ресурсів щодо започаткування та ведення соціально підприємництва для підсилення потенціалу жінок, розбудови їх економічної спроможності в умовах війни».

4) Проєкт програми консультації з розробки підходів, напрацювання механізмів роботи для жіночих організацій щодо розбудови економічної спроможності жінок, започаткування та ведення соціально підприємництва в умовах війни.

3) Цінова пропозиція вартості проведення навчальних заходів в національній валюті з вартістю роботи за 1 робочий день (8 год.)

2. Надіслати документи в електронному вигляді на ел.адресу: o.borsuk@wcu-network.org.ua

вказуючи в темі листа «Ментор_ка з розбудови економічної спроможності».

3. Термін подання документів: до 5 серпня 2022 р.

VІ. Критерії відбору

Виконавець_иця буде обраний_а із врахуванням досвіду надання послуг з проведення аналогічної тренерської та консультаційної роботи для громадських організацій, а також ціни.  

Контакти для отримання додаткової інформації:

Олена Борсук, координаторка проєкту "Жінки України: залучені, спроможні та незламні "ВГО "Жіночий консорціум України", ел.адреса: [email protected]


Джерело: Жіночий Консорціум України 27 липня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.