Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ТЕРМІНОВО ШУКАЄМО МЕНТОРКУ_А (ТРЕНЕРКУ_А, КОНСУЛЬТАНТКУ_ТА) З КОМУНІКАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ

 ВГО «Жіночий консорціум України»

оголошує тендер

 Технічне завдання:

 Ментор_ка (тренер_ка, консультант_ка) з комунікаційної стратегії

 Період роботи:

липень - вересень 2022 р.

І. Контекст:

Жіночий консорціум України (далі – ЖКУ) є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році для забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, дотримання прав дітей.

З метою підвищення рівня реалізації прав людини жінками та дівчатами, просування ґендерної рівності в Україні, організаційного розвитку жіночих організацій ЖКУ здійснює в Київській, Житомирській, Чернігівській, Сумській областях та м.Києві проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» Пакту за фінансової підтримки Уряду Канади.

ІІ. Завдання та обсяг роботи:

Надання менторської підтримки у межах реалізації планів інституційного розвитку жіночих організацій проєкту. Передбачає проведення навчальних заходів з комунікаційної стратегії для жіночих організацій. Спрямоване на закріплення практик в організаціях та розвиток навичок їх команди, а не на короткотермінову допомогу.

Цільова група: представниці_ки 14 жіночих організацій проєкту.

Формат: онлайн.

Проведення навчальних заходів:

-        Консультації, семінари, тренінги з комунікаційної стратегії для жіночих організацій (у т.ч. розробки) протягом липня - вересня 2022 р. (кількість додатково узгоджуватиметься після отримання запиту від жіночих організацій).

Виконання обов’язків:

-        підготовка та узгодження програм заходів;

-        проведення навчальних заходів (консультацій, семінарів, тренінгів);

-        здійснення аналізу проведення заходів за результатами;

-        підготовка звіту за результатами проведення заходів.

Очікувані результати:

-        розвиток навичок та підвищення рівня знань учасниць_ків;

-        досягнення запланованої цілі та завдань навчальних заходів.

ІІІ. Вимоги до менторки (тренерки, консультантки):

1. Тренерські навички, досвід тренерської, консультаційної роботи з громадськими організаціями.

2. Досвід розробки та проведення навчальних заходів (тренінгів, семінарів, консультацій) з комунікаційної стратегії для громадських організацій.

3. Відмінні викладацькі, організаційні, комунікативні навички.

4. Підтримка цінностей ґендерної рівності.

ІV. Умови роботи та оплати:

 1. Підписання угоди цивільно-правового характеру або договору про надання послуг.

2. Визначення та узгодження графіку виконання робіт.

3. Оплата після надання послуги та звіту.

V. Умови участі у тендері:

1. Надати на розгляд такі документи:

1) Резюме з детальним описом попереднього досвіду здійснення аналогічної тренерської та консультаційної роботи для громадських організацій.

2) Проєкт програми проведення навчального заходу з комунікаційної стратегії для жіночої громадської організації.

 

4) Цінова пропозиція вартості проведення навчальних заходів в національній валюті з вартістю роботи за 1 робочий день (8 год.)

2. Надіслати документи в електронному вигляді на ел.адресу: o.borsuk@wcu-network.org.ua

вказуючи в темі листа «Ментор_ка з комунікаційної стратегії».

3. Термін подання документів: до 30 червня 2022 р.

VІ. Критерії відбору

Виконавець_иця буде обраний_а із врахуванням досвіду надання послуг з проведення аналогічної тренерської та консультаційної роботи для громадських організацій, а також ціни.

Контакти для отримання додаткової інформації:

Олена Борсук, координаторка проєкту "Жінки України: залучені, спроможні та незламні "ВГО "Жіночий консорціум України", ел.адреса: o.borsuk@wcu-network.org.ua


Джерело: Жіночий Консорціум України 17 червня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.