Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шукаємо спеціалістіку з комунікацій

Увага!
Жіночий Консорціум України шукає спеціалістку, яка поділяє наші цінності, готова розвиватися разом із нами в складній для України ситуації і поєднувати обов’язки SMM, Membership та Digital marketing manager.
ОБОВ’ЯЗКИ:
Забезпечення своєчасного інформування цільових груп (жінок та дітей) про послуги, які надає ЖКУ.
Розробка разом із спеціалістками ЖКУ матеріалів для соцмереж (Facebook, Instagram, YouTube), модерація коментарів та комунікація з аудиторією.
Написання та верстка email-розсилки.
Адміністрування сайту ЖКУ.
Участь у заходах для представництва та просування роботи команди ЖКУ, залучення нової аудиторії, допомога в організації публічних заходів.
Збір даних та аналіз аудиторії, показників,каналів просування продуктів тощо, а також опрацювання цих даних для підготовки звітів, оновлення стратегії, комунікаційних планів та кампаній.
Підготовка щотижневих звітів щодо показників SM-ефективності та щомісячних звітів щодо показників, тенденцій та пропозицій.
Щорічна розробка комунікаційної стратегії.
ВИМОГИ:
Вміння працювати у команді.
Вільне володіння українською, англійською.
Стресостійкість, готовність працювати в умовах зовнішнього тиску,форс-мажорів, в період війни – у режимі ненормованого графіку та багатозадачності.
Розуміння медіаринку.
Вміння грамотно, цікаво і коректно писати.
Вміння створювати ілюстрації до текстового контенту та caption-відео для соцмереж (наявність досвіду роботи з відео- та фоторедакторами)(не обов'язково);
Вміння робити email-розсилки.
Знання принципів роботи із сервісами для аналітики, ефективного менеджменту, промоції контенту в соцмережах (налаштування рекламних кампаній у Facebook,Instagram,YouTube);
Вміння у разі необхідності поставити завдання технічним фахівчиням/-цям.

УМОВИ:
Гідна оплата праці (за результатами співбесіди та враховуючи знання, навички і досвід кандидатки).
Повна або часткова зайнятість за домовленістю сторін.
Можливості для розвитку потенціалу та професійного креативу.
Підтримка у навчанні та розвитку.
Дружня команда.
Знайомства та робота із активістками жіночого руху, правозахисної спільноти України та світу тощо.
Надсилайте свої CV та приклади роботи на адресу:

[email protected]


 


Джерело: Жіночий Консорціум України 23 березня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.