Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шукаємо спеціалістіку з комунікацій

Увага!
Жіночий Консорціум України шукає спеціалістку, яка поділяє наші цінності, готова розвиватися разом із нами в складній для України ситуації і поєднувати обов’язки SMM, Membership та Digital marketing manager.
ОБОВ’ЯЗКИ:
Забезпечення своєчасного інформування цільових груп (жінок та дітей) про послуги, які надає ЖКУ.
Розробка разом із спеціалістками ЖКУ матеріалів для соцмереж (Facebook, Instagram, YouTube), модерація коментарів та комунікація з аудиторією.
Написання та верстка email-розсилки.
Адміністрування сайту ЖКУ.
Участь у заходах для представництва та просування роботи команди ЖКУ, залучення нової аудиторії, допомога в організації публічних заходів.
Збір даних та аналіз аудиторії, показників,каналів просування продуктів тощо, а також опрацювання цих даних для підготовки звітів, оновлення стратегії, комунікаційних планів та кампаній.
Підготовка щотижневих звітів щодо показників SM-ефективності та щомісячних звітів щодо показників, тенденцій та пропозицій.
Щорічна розробка комунікаційної стратегії.
ВИМОГИ:
Вміння працювати у команді.
Вільне володіння українською, англійською.
Стресостійкість, готовність працювати в умовах зовнішнього тиску,форс-мажорів, в період війни – у режимі ненормованого графіку та багатозадачності.
Розуміння медіаринку.
Вміння грамотно, цікаво і коректно писати.
Вміння створювати ілюстрації до текстового контенту та caption-відео для соцмереж (наявність досвіду роботи з відео- та фоторедакторами)(не обов'язково);
Вміння робити email-розсилки.
Знання принципів роботи із сервісами для аналітики, ефективного менеджменту, промоції контенту в соцмережах (налаштування рекламних кампаній у Facebook,Instagram,YouTube);
Вміння у разі необхідності поставити завдання технічним фахівчиням/-цям.

УМОВИ:
Гідна оплата праці (за результатами співбесіди та враховуючи знання, навички і досвід кандидатки).
Повна або часткова зайнятість за домовленістю сторін.
Можливості для розвитку потенціалу та професійного креативу.
Підтримка у навчанні та розвитку.
Дружня команда.
Знайомства та робота із активістками жіночого руху, правозахисної спільноти України та світу тощо.
Надсилайте свої CV та приклади роботи на адресу:

[email protected]


 


Джерело: Жіночий Консорціум України 23 березня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.