Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Шукаємо підрядника з організації заходу для дітей (проживання, харчування і оренда зали)

Технічне завдання
Підрядник з організації заходу (проживання, харчування і оренда зали)
Період роботи :
4 дні, 20-23 червня 2021 року
1. Контекст
Жіночий консорціум України є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році. Місією організації є забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та дотримання прав дитини.
Наша місія:
Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні
Наша мета:
Це вирішення актуальних проблем у сфері гендерної рівності та реалізації прав дитини, через адвокатування та ефективну співпрацю з державними та недержавними організаціями, а також широке залучення місцевих громад та інституцій

2. Завдання та обсяг
Організація проживання, харчування та оренда зали для проведення Літньої школи з прав дитини у м. Київ / Київська область:
Організація проживання та оренди зали в дружньому до дітей готельному комплексі (відсутність поряд магазинів з продажу спиртних напоїв, відокремлена та з охоронною територія):
а. заклад і територія дружні до дітей та молоді
b. 2-3- місні номери
с. на території наявність майданчику для занять спортом, наявність інших майданчиків для дозвілля вітається (басейн, тощо).Оренда приміщення/відкритого простору для проведення інтерактивних занять, де можна забезпечити відстань півтора метри для 30 людей, які будуть учасниками заходу
У приміщенні обов’язково має бути фліпчарт, місце для показу відео з проектору, проектор,ноутбук
У приміщенні мають бути столи, стільці, або крісла-мішки / каремати тощо
Має бути забезпечено вимірювання температури
У разі організації заходу у приміщенні має бути організовано 15 хвилинне провітрювання під час кава- брейків
Організація харчування 9 кава-пауз, 3 сніданки, 4 обіди та 3 вечері для 30 людей. Харчування має містити корисну їжу (фрукти, овочі, молочні продукти, тощо).
Організація трансферу від залізничного вокзалу до місця проведення з дозволом на перевезення дітей (за наявності, не обов'язково).

3. Вимоги до підрядника
Зареєстрована юридична особа чи фізична особа-підприємець з кведами: згідно законодавства України
Підрядник надає детальний кошторис і надає детальний звіт про витрачені кошти. Якщо залучені інші підрядники, то підрядник надає звіт про розрахунки.

4. Умови роботи та оплати
Підписується офіційний договір
Оплата здійснюється після надання послуг, можливо предоплата за згодою сторін.

7. Перелік документів, які необхідно подати:
Свідоцтво реєстрації ФОП/юридичної особи
Виписка з ЄР
Цінова пропозиція
Документи подаються в електронному вигляді на адресу: з поміткою в темі листа «тендер на організацію проживання учасників Літньої школи з прав дитини»
8. Термін подання документів: до 13 червня 2021 р.

Контакти для отримання додаткової інформації:
Тел: + 38 050 623 58 46
Ел.пошта: [email protected]
Світлана Тарабанова
координаторка напрямку “Участь дітей”
 


Джерело: Жіночий Консорціум України 07 червня 2021


Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".