Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Розшукуємо координатора_ку гуманітарного проєкту

Увага! Розшукуємо координатора_ку гуманітарного проєкту.

Резюме прийматимуться до 10 травня 2022 р. на пошту info@wcu-network.org.ua. В темі листа необхідно вказати «координаторка проєкту». 

Жіночий Консорціум України шукає координаторку проекту, яка буде відповідати за впровадження проекту, відповідно до узгодженого з партнерами та донорами плану, несе відповідальність за реалізацію завдань проекту за напрямком, досягнення його мети та очікуваних результатів. 

Основний фокус діяльності координація діяльності та каналів комунікації з International Rescue Committee, команди київського офісу Жіночого консорціуму України та партнерів проєкту з 6 областей.

 ПРО ПРОЕКТ:

 З 1 травня 2022 р. впроваджує проект «Підтримка сімей з дітьми з числа ВПО та/або постраждалі від війни» у 7 областях (Київська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Хмельницька області) за підтримки International Rescue Committee. Метою проєкту є надання допомоги сім’ям з дітьми, які постраждали від війни.

Завдання проекту:

Люди, які постраждалі від війни, можуть забезпечити свої базові потреби. Цей процес є безпечний та з повагою до гідності.

Жінки та діти, які зазнали впливу війни в Україні є захищеними і мають доступ до послуг підтримки.

 ОБОВ’ЯЗКИ:

 

·        Готувати та узгоджувати з усіма зацікавленими сторонами план реалізації проектів, в т.ч. усі необхідні технічні завдання для реалізації проекту.

·        Відповідати за реалізацію проектів відповідно до затверджених планів реалізації проектів.

·        Управляти бюджетом проекту відповідно до делегованих повноважень, включаючи планування витрат на майбутні періоди, передбачення та внесення пропозицій щодо необхідних змін. 

·        Відповідати за вчасну підготовку звітів відповідно до встановлених вимог донорів, партнерів чи організації та забезпечує їх вчасне подання.

·        Налагоджувати та підтримувати партнерські стосунки з організаціями/компаніями на національному та місцевому рівні, органами влади на регіональному та місцевому рівнях, які відіграють ключову роль для досягнення цілей проекту.

·        Брати участь у підготовці офіційних заяв, розробці політик та інших документів відповідно до завдань у сфері адвокасі.

·        Брати участь у зустрічах та нарадах.

·        Відповідати за адміністративну підтримку реалізації проекту (зокрема, організація зустрічей партнерів, координує використання ресурсів для впровадження проектів

·        Забезпечувати координацію діяльності та збору інформації для інформаційної спеціалістки з метою висвітлення діяльності проєкту, та діяльності Жіночого консорціуму у сфері гендерної рівності.

·        Забезпечувати координацію діяльності в проєкті та комунікаційний звязок партнерів проєкту і спецалістки з моніторингу і оцінки.

·        Надавати інформацію для щорічного звіту про діяльність організації у напрямку впровадження гендерної рівності

·        Проводити презентації проектів та програм в рамках партнерських заходів: на круглих столах, тренінгах, конференціях тощо.

·        Готувати та подавати на розгляд відповідальних осіб концепції проектів на продовження діяльності.

 

КООРДИНАТОРКА ПРОГРАМ ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА:

 

·        виконання календарного плану реалізації проєкту, визначає орієнтовний кошторис витрат та формує  програми запланованих заходів, забезпечує якісну їх організацію та проведення;

·        налагодження та підтримку партнерських стосунків з експертами, залученими організаціями, органами влади, представниками соціальної інфраструктури та громадськості для досягнення цілей програми;

·        прийняття операційних рішень, що оптимізують процес реалізації виконуваних проектів та програм;

·        ведення бази даних контактів та подій проектів, організацію комунікації між залученими до проєкту особами чи організаціями;

·        здійснення поточного моніторингу виконання проекту програми та проектів, підготовку та подання інформаційно-аналітичних та фінансових звітів.

 

ВИМОГИ:

 

·        закінчена вище освіта (бажано у сфері гуманітарних чи соціальних наук);

·        знання соціального сектору, гуманітарних мінімальних стандартів;

·        володіння українською та бажано англійською мовами;

·        2 і більше років досвіду управління проєктами;

·        здатність планувати та визначати пріоритети у роботі;

·        організаторські здібності;

·        вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію про проект;

·        вести переговори і ефективно спілкуватися;

·        володіння комп’ютерною грамотністю (MS Word, Excel, Power Point, пошукові системи, Інтернет, тощо.);

 

УМОВИ РОБОТИ: за трудовою угодою.

 

ПРО ЖІНОЧИЙ КОНСОРЦІУМ УКРАЇНИ:

Жіночий консорціум України є всеукраїнською неурядовою організацією, яка створена жіночими громадськими організаціями у 2001 році. Місією організації є забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та дотримання прав дитини. Протягом 20-річної історії діяльності, Жіночий консорціум України надав послуги понад 50 тис. жінкам та чоловікам, дітям, та інституціям і організаціям.

Жіночий консорціум має комплексний підхід до розв’язання питань, та має наступні напрями діяльності: адвокація змін в законодавство, що сприяють реалізації гендерної рівності та дотриманню прав дитини; розвиток нових послуг, які підтримують вразливі групи населення та сприяють захисту жінок та дівчат; розвиток практичних навичок жінок та дітей для участі у процесі прийняття рішень, захисту своїх прав; та інформаційна-просвітницька діяльність спрямована на подолання стереотипів.

 Прихильність до політик Жіночого консорціуму України:

Кожна людина в нашій команді має дотримуватись політик Жіночого консорціуму України у сфері гендерної рівності та захисту дітей. Жіночий консорціум України підтримує різноманітність, рівність та інклюзію та ставиться з повагою до думок та поглядів жінок та дітей.

З метою забезпечення захисту дітей та жінок ми просимо кандидаток_ів підтвердити відсутність судимості за злочини, які стосуються сексуального насильства щодо дітей.

 ТЕРМІН ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ: до 10 травня 2022 р. В темі листа необхідно вказати «координаторка проєкту».

 Контакти для отримання додаткової інформації:

Оксана Москаленко
голова
ВГО «Жіночий консорціум України»
Моб: +38
 066 444 05 11
Ел.пошта:
 info@wcu-network.org.ua тема листа: координатор_ка проєкту


Джерело: Жіночий Консорціум України 06 травня 2022


НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".