Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)
 Жіночий консорціум України
Координаційний комітет з підготовки звіту, Жіночий консорціум України, Коаліція "Права дитини в Україні"

Звіт про дотримання Права дівчини є частиною Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій і заключних документів двадцять третьої спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН (2000) у контексті двадцять п’ятої річниці четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок та ухвалення Пекінської декларації та Платформи дій у 2019 р. Національний паралельний звіт був підготовленою ініціативною групою громадських організацій, за ініцітивою Києвського інституту гендерних досліджень. Жіночий консорціум України та Коаліція "Права дитини в Україні" долучились до підготовки Національного звіту у частині висвітлення питання дотримання прав дівчини.   

Звіт виствітлює такі питання:

  • Ліквідація дискримінації щодо дівчат в освіті, розвитку та оволодіння професійними навичками
  • Заходи щодо проблем здоров’я, що вражають дівчат
  • Викорінення проблеми ранніх і примусових шлюбів
  • Протидія насильству щодо дівчат, включно з травмуючими практиками
  • Участь дівчат у соціальному, економічному та політичному житті

 

Завантажити звіт

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".