Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)
 Жіночий консорціум України
Координаційний комітет з підготовки звіту, Жіночий консорціум України, Коаліція "Права дитини в Україні"

Звіт про дотримання Права дівчини є частиною Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій і заключних документів двадцять третьої спеціальної сесії Генеральної Асамблеї ООН (2000) у контексті двадцять п’ятої річниці четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок та ухвалення Пекінської декларації та Платформи дій у 2019 р. Національний паралельний звіт був підготовленою ініціативною групою громадських організацій, за ініцітивою Києвського інституту гендерних досліджень. Жіночий консорціум України та Коаліція "Права дитини в Україні" долучились до підготовки Національного звіту у частині висвітлення питання дотримання прав дівчини.   

Звіт виствітлює такі питання:

  • Ліквідація дискримінації щодо дівчат в освіті, розвитку та оволодіння професійними навичками
  • Заходи щодо проблем здоров’я, що вражають дівчат
  • Викорінення проблеми ранніх і примусових шлюбів
  • Протидія насильству щодо дівчат, включно з травмуючими практиками
  • Участь дівчат у соціальному, економічному та політичному житті

 

Завантажити звіт

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".