Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги
 Жіночий консорціум України
Save the Children International

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги складається з двох навчальних модулів:

  • Перша психологічна допомога дітям (2 дні)
  • Стрес-менеджмент для персоналу (1 день). 

 Зміст

Розділ A. Ознайомлення з тренінгом
Розділ B. Дводенна навчальна програма з питань надання першої психологічної допомоги дітям
Розділ C. Одноденна навчальна програма з проблем стрес-менеджменту для персоналу
Додатки та роздаткові матеріали
 
Підготовлено Save the Children International. Переклав українською мовою Жіночий консорціум України в рамках програми "Захист прав дитини" за фінансової підтримки Save the Children International
 
 

 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.
 

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Гуманітарна допомога в Сумській області родинам внутрішньо переміщених осіб

Сумщина – один із тих українських регіонів, що дуже потерпає від агресії РФ, чия армія обстрілює прикордоння регіону практично щодня. Як наслідок обстрілів – відсутність електрики, тобто світла і тепла, що особливо взимку є неабиякою проблемою, особливо для родин із дітьми. Саме тому Сумщина під пильною увагою нашої команди, бо попри все регіон ще й приймає внутрішніх переселенців.