Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі
 Жіночий консорціум України


19-21 серпня відбувся безкоштовний експрес-табір. Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі. Як запобігти кіберг-грумінгу, втягненню в небезпечну діяльність, в тому числі сексуальну експлуатацію. Як дізнаватись, хто по той бік екрану, коли пропонують дружбу у соцмережах? Що потрібно робити, щоб не стати жертвою сексуального насильства в мережі Інтернет.

На основі ідей буде створено профілактичні матеріали, статті з думками експертів та порадами для безпечного дитячого користування Інтернетом загалом та соцмережами зокрема. Вік учасників, які взяли участь в обговореннях: 12-17 років. Для участі у зустрічі необхідно було подати мотиваційне есе, створити колаж або відео на одну з обраних тем: "Що для мене означають права дитини?", "Права дитини і я” або записати відео “ Інтернет і права дитини: як вони пов'язані між собою” і надіслати на електронну адресу: [email protected]

Відбулася зустріч у готелі “Княжий двір”, с. Княжичі, Київської області. Всього до обговорень долучилось 17 учасників. 


Назад до списку видань

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.