Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

"Звідки беруться педофіли?" Після вбивства 11-річної Даші в Україні закликали захистити дітей

Вбивця 11-річної Даші Лук'яненко отримає належне покарання, але владі України необхідно перейматися профілактикою подібних злочинів.

Про це заявив в ефірі ObozTV Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. Він наголосив, що близько 60% педофілів – це ті, хто сам був жертвою насильства в дитячому віці.

Зокрема, Кулеба виступив за організацію в Україні дитячої кібер-поліції, щоб виключити можливість перегляду порнографії маленькими дітьми.

"Сьогодні вже у віці 5-7 років діти дивляться порнофільми. Це спотворює їхню психіку, і взагалі є сексуальним насильством стосовно дітей", – пояснив він.

Кулеба нагадав, що відомо про підозрюваного у вбивстві Даші: "Він міг по півроку не виходити з дому, переглядав порно, і нікого це тоді не хвилювало".

"Не знаю, як він поводився в школі. Але щоб захистити наших дітей, ми повинні сьогодні говорити саме про профілактичні заходи. Тому що, можливо, якби на нього хтось звернув увагу..." – зазначив він.

"Звідки беруться педофіли? Так 60% із них – це ті, кого ґвалтували, хто переживав сексуальне насильство в дитячому віці. Потім вони роблять це з іншими. І нам треба цьому запобігати. Нам треба ухвалювати закони, які дозволять захистити дитину. Щоб вона потім, уже в дорослому віці, не вбивала і не ґвалтувала", – закликав Уповноважений президента.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

13 червня в Іванівському районі Одеської області зникла 11-річна Даша Лук'яненко. Дівчинка пішла на заняття в танцювальний гурток і зникла дорогою додому.

Дитину цілодобово шукали півтисячі людей: поліція, Нацгвардія, кінологи, рятувальники, волонтери, водолази і пілоти.

19 червня було знайдено тіло Даші. Співробітники поліції витягли голе тіло дитини з вигрібної ями в будинку її сусіда.

Підозрюваного – 22-річного Миколу Тарасова – затримали. За інформацією поліції, він зізнався у скоєному.

У своїх первинних свідченнях Тарасов сказав, що душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нібито нічого не зробив. Її тіло він кинув у яму, а речі облив бензином і спалив. За версією слідства, вбивство було скоєно на сексуальному ґрунті.


Джерело: Обозреватель 24 червня 2019


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.