Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Захистити дитину від педофілів: озвучено дві простих поради

Головну роль в захисті дітей від педофілів відіграє правильне виховання дитини. З огляду на, як в Україні зростає кількість злочинів на сексуальному грунті, здійснених по відношенню до дітей, батькам слід приділяти цій проблемі більше уваги.

Про це ObozTV розповів віце-президент Всеукраїнського фонду "Захист прав дітей" Олексій Лазаренко. За його словами, рецепт дуже простий: потрібно знати, чим живе дитина і навчити її принципу зони особистого комфорту.

"Я завжди даю тільки одну пораду. Треба спілкуватися зі своїми дітьми. Треба з ними розмовляти. Треба знати, чим живе ця дитина. І якщо дитина залякана, якщо навіть їй щось здалося, щось почудилося, що ця людина якось не так дивиться на неї, торкається до якихось частин тіла - ця дитина повинна розповісти своїм батькам", - пояснив Лазаренко.

Крім того, підкреслив він, батьки повинні виховати дитину так, що будь-який сторонній чоловік - чоловік чи жінка - не мають права до нього торкатися. Що є певна зона особистого комфорту або зона безпеки.

Як повідомляв OBOZREVATEL, останнім часом проблема педофілії в Україні знову стала актуальною, а випадки подібних злочинів почастішали. Так, в Солом'янському районі Києва на 12-річну дівчинку напали прямо біля школи. У Білоцерківському районі Київської області згвалтували 8-річну дитину. А на сході України поліція затримала злочинця, який зґвалтував малолітнього хлопчика.

У педофілії звинувачують навіть скандального проросійського блогера Анатолія Шарія.


Джерело: Обозреватель 05 листопада 2018


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.