Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

"Закордон давно відійшов від системи інтернатів" – Кулеба розповів про наставництво для дітей в Україні

"Закордон давно відійшов від системи інтернатів. Вони розуміють, що потрібно запобігати сирітству. Ми до цього тільки приходимо. Це культурні і ментальні зрушення". Про таке розказав уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба в ефірі "5 каналу".

"Більш як тисяча наставників вже є в Україні. Наставництво – це створення дружніх, підтримуючих стосунків для дитини, яка, на жаль, вимушена жити в інтернаті, або для дитини, яка також і з сім'ї. Дуже важливо для таких дітей знайти наставників, які б змогли поцікавитися, а чому так сталося, що маючи батьків, ця дитина проживає в інтернаті. Можливо, тій сім'ї потрібна допомога, яку, на жаль, місцеві служби та органи не надають, а тут я міг би підтримати таку сім'ю. Серед наставників є люди з бізнесу, є відомі люди", – наголосив він.


Джерело: 5 канал 04 сiчня 2019


Тегидіти-сироти,   права дитини,   інтернати,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.