Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Жертви конфлікту: з початку війни на підконтрольній частині Донеччини загинули 28 дітей

На підконтрольній українській владі території Донецької області внаслідок воєнних дій загинуло 28 дітей, ще 85 отримали поранення. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Донецької обласної державної адміністрації.

"Унаслідок воєнних дій на території області, де органи державної влади у повному обсязі здійснюють свої повноваження, загинули 28 дітей та 85 дітей отримали поранення різного ступеня важкості. Всі поранені діти отримали необхідні медичні послуги у повному обсязі", - сказала начальник служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації Наталія Тимофеєва.

Вказано, що на сьогодні під наглядом лікарів первинної ланки охорони здоров’я перебувають 47 таких дітей - 21 дитина виїхала за межі області, 17 дітей досягли повноліття і передані під нагляд дорослої служби охорони здоров’я.

"Діти, яким було необхідне оперативне лікування (протезування), прооперовані в закладах охорони здоров’я інших областей. Після проведення оперативного лікування протезовані всі 7 дітей, які цього потребували. Наразі потреби у заміні протезів або додаткових нейрохірургічних втручаннях у дітей зазначеної категорії немає. В подальшому, за необхідності, заміна протезів здійснюватиметься безкоштовно", - повідомили у пресслужбі.

Зазначається, що внаслідок отримання психологічних травм, більшість дітей, які отримали поранення, потребують реабілітаційного втручання та психологічної підтримки. З цією метою вони забезпечуються санаторно-курортним лікуванням та проходять курси протирецидивного лікування за місцем проживання. Так, у 2019 році реабілітаційне лікування отримали 46 дітей.

"В умовах проведення на території (Донеччини - ред.) операції Об’єднаних сил, в області налагоджена робота з проведення щорічних профілактичних медичних оглядів дітей, у тому числі - у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, мобільними медичними бригадами у складі вузькопрофільних фахівців", - додали у пресслужбі.


Джерело: УНН 24 червня 2020


Тегиправа дитини,   Донбас,   війна,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь про впровадження Конвенції ООН про права дитини, підготовлена дітьми

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Альтернативний звіт про дотримання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період з 2011 по 2018 роки (від коаліції неурядових організацій)

Альтернативний звіт про реалізацію Україною положень Конвенції ООН про права дитини є результатом спільної роботи експертів громадського сектору в сфері захисту прав дитини. Документ містить актуальну інформацію про виконання Україною положень Конвенції ООН про права дитини за період, що пройшов з моменту отримання Україною рекомендацій Комітету ООН з прав дитини стосовно розгляду останнім зведеної третьої та четвертої державної доповіді (2011 рік) по 2018 рік включно.