Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відвертий заклик до педофілії: стрічка від Netflix потрапила до гучного скандалу

Популярна стрімінгова платформа Netflix потрапила до гучного скандалу через новий фільм "Красуньки", в якому акторки-підлітки виконують відверті танці. Через це багато підписників закликають глядачів влаштувати бойкот сервісу. Про це пише The Daily Mail.

Ще у вересні 2020 року користувачі написали відкритого листа до Netflix з проханням видалити картину через її скандальність. Однак компанія відмовилася виконувати ці умови. Реакція глядачів не змусила чекати на себе довго.

Згодом у мережі з'явився флешмоб #CancelNetflix, в якому активісти заохочують людей скасувати підписки на сервіс. За даними аналітичної компанії Antenna, кількість передплатників Netflix зменшилось у 5 разів порівняно з вереснем 2020 року. Це пов'язують саме зі скандальним хештегом, поява якого у Twitter спричинила численні відмови від Netflix.

Як зазначає видання, 21 жовтня компанія показала звіт інвесторам. Згідно з інформацією, з липня до вересня 2,2 млн людей оформили підписку на сервіс. Водночас у попередні квартали їх було 10 і 16 млн.Різкий спад стрімінгова компанія пояснила послабленням карантину у світі та конкуренцією на кіноринку.

Фільм "Красуньки" розповідає про 11-річних школярок, які займаються тверком. За словами позивачів, у стрічці дівчата зображені надто сексуально, що можна розцінювати як заклик до педофілії. Також претензії є і до постера та опису фільму. Водночас автори "Красуньок" вважають звинувачення позбавленими сенсу, оскільки, на їхню думку, фільм розповідає, як школярки стикаються із тиском на етапі дорослішання.

""Красуньки" – соціальний коментар проти сексуалізації неповнолітніх дітей. Це відзначений нагородами фільм і потужна історія про тиск на молодих дівчат, з яким вони стикаються в соцмережах і суспільстві в цілому. І ми закликаємо всіх, кому небайдужі ці важливі питання, подивитися цей фільм", – заявили представники компанії.

 


Джерело: 5.ua 28 жовтня 2020


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.