Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Відомий актор зняв для Instagram серіал проти цькування

Американський актор та сценарист Джона Гілл зняв для соціальної мережі Instagram документальний серіал Un-filtered («Без фільтрів»), де молодь розповідає про свою боротьбу з булінгом.

Як пише Birdinflight, на IGTV-каналі інстаграма вже є чотири випуски цього документального серіалу. Серії називаються «Коли любов до свого тіла — битва», «Коли насмішки погано обертаються», «Коли люди на тебе витріщаються» і «Коли боляче бути самим собою».

Режисером цих відео став Джона Гілл, який знімався у фільмах «Мачо і ботан», «Вовк з Уолл-стріт», «Маніяк». У минулому році він зняв свій режисерський дебют — повнометражний художній фільм «Середина 90-х».

«Я сподіваюся, що це стане натхненням для молодих людей, щоб вони ділилися своїми історіями і не відчували себе самотньо», — сказав пан Гілл виданню Variety.

Такий серіал — це ще одна спроба соціальної мережі побороти булінг. Раніше «Детектор медіа» писав, що Instagram тестує стрічку новин без лічильника лайків. «Ми хочемо, щоб ваші фоловери зосереджувалися на тому, чим ви ділитеся, а не на тому, скільки ви маєте лайків», — кажуть у компанії.

Також компанія тестує попередження для тих користувачів, які хочуть опублікувати негативний коментар.


Джерело: detector.media 23 вересня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   булінг

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.