Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Вчені розповіли, чому діти повинні менше користуватися планшетами

Канадські вчені провели експеримент і з’ясували, що діти, котрі часто сидять перед екраном телевізора або планшетного комп’ютера, гірше розв’язують проблеми.

Про це пише MedikForum.

Зокрема, фахівці встановили, що малюки, які у віці двох років активно використовують гаджети, вже до трьох років демонструють ознаки уповільненого розвитку. А ті діти, які постійно розважалися електронними пристроями в три роки, до 5-річного віку помітно відставали у розвитку від своїх однолітків.

Відтак, дослідники закликають батьків маленьких дітей не спрощувати собі життя і брати участь у розвитку дитини шляхом спілкування й різного роду активних ігор, що передбачають не тільки розваги, але й навчання. Окрім того, мами й тата повинні обмежувати спілкування дитини з подібними пристроями.

Водночас, експерти погоджуються, що у певних гаджетів є високий потенціал до навчання дитини, утім батьки найчастіше використовують ці пристрої зовсім для протилежних цілей.

Відзначається, що в експерименті взяли участь 2 тис. 400 дітей віком двох, трьох і п’яти років.


Джерело: Вголос 30 сiчня 2019


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.