Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Україні у цьому році від сексуального насильства потерпіло 32 малолітніх

З початку 2019 року в Україні зафіксовано 32 малолітні дитини, які постраждали від сексуального насильства. Про це у відповідь на інформаційний запит УНН повідомили у Генеральній прокуратурі України.

Так, в Україні упродовж січня-червня 2019 року від сексуального насильства потерпіло 32 малолітніх дитини.

Найбільше випадків сексуального насильства над малолітніми дітьми зафіксовано у Київській області – 7 потерпілих, у Донецькій області – 5 потерпілих, у Одеській області – 4 потерпілих та 3 потерпілих у Харківській області.

Також, у Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській та Чернігівській областях по 2 постраждалих. У Житомирській, Івано-Франківській, Сумській, Херсонській та Хмельницькій по 1 постраждалому.

Окрім того, за даними ГПУ у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Полтавській,Рівненській, Тернопільській,Черкаській, Чернівецькій областях та у Києві і Севастополі жодного потерпілого. Інформації стосовно окупованого Криму не має.

Нагадаємо, Деснянський районний суд Києва у вівторок обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої падчерки.


Джерело: УНН 30 липня 2019


Тегиправа дитини,   педофілія,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.