Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

В Одесі побільшає дитячих садків

На черговій сесії Одеської міської ради ухвалено рішення про створення чотирьох дитячих садків. Розташовуватимуться вони у «спальних районах». Зокрема, приміщення колишнього дитячого садка №232 з 1996 року орендував приватний навчально-виховний комплекс «Неугомон». Однак приватна установа використовувала не всі приміщення дитячого садка, а ремонтні роботи практично не проводилися.

Тепер договір оренди розірвуть, приміщення потребує капітального ремонту. Створення Одеського дошкільного навчального закладу №232 дасть змогу після капітального ремонту відкрити 12 груп і забезпечити місцями майже 300 дітей. Схвалено і проект про створення дитячого садка №2. Тут зможуть забезпечити місцями майже 100 дітей. Також ухвалено рішення про створення Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №190, розрахованого на шість груп (120 дітей).

Ще один дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №85 розраховано на 80 дітей, інформує наш одеський кореспондент В’ячеслав ВОРОНКОВ.


Джерело: Голос України 03 листопада 2014


Тегизахист прав дітей,   права дітей,   дошкільне виховання

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.