Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Україна та США обговорили питання міждержавного усиновлення

В Мінсоцполітики відбулася зустріч з питань міждержавного усиновлення з представниками Офісу з прав дитини Державного департаменту Сполучених Штатів Америки – регіональним офіцером з усиновлення Александрою Кантоун, регіональним юридичним радником Ла Тіною Марш, юридичним радником Метью Хакеллом за участі Генерального консула США Джона Балларда, віце-консула Наталі Морін.

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

Заступник Міністра соціальної політики України Олег Коваль наголосив на необхідності посилення контролю за дотриманням прав усиновлених дітей, які проживають за межами України, оперативного реагування на виявлені факти порушення їхніх прав.

Під час заходу сторони обговорили питання співробітництва України та США у сфері міждержавного усиновлення, оздоровлення та захисту прав дітей, можливого приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення – Гаазької конвенції.

Учасники зустрічі домовилися провести додаткові консультації за участі експертів Офісу з прав дитини Державного департаменту Сполучених Штатів Америки з проблемних питань міждержавного усиновлення, оздоровлення, удосконалення механізмів одержання інформації про дотримання прав дітей, реагування на випадки порушень, удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

Нагадаємо, у парламентському комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики анонсували створення робочих груп для напрацювання законодавства у сфері усиновлення.


Джерело: zik.ua 13 листопада 2019


Тегиусиновлення,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.