Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У світі кожну сьому хвилину внаслідок насильства гине дитина - ЮНІСЕФ

Сотні мільйонів дітей та неповнолітніх у різних країнах світу щороку стають жертвами фізичного чи сексуального насильства або психічної агресії.

Про це йдеться в оприлюдненій у середу, 1 листопада, доповіді Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй, інформує DW.

"Експерти організації підрахували, що кожну сьому хвилину в світі гине дитина внаслідок скоєного проти неї насильства. Так само близько 300 мільйонів дітей у віці від двох до чотирьох років змушені переносити тілесні покарання або психічну агресію від батьків чи інших осіб, наділених правом виховання. Крім того, близько 15 мільйонів дівчат у віці від 15 до 19 років стали жертвами згвалтувань або їх змушували до інших сексуальних дій", - йдеться у повідомленні.

Для протидії таким явищам ЮНІСЕФ вимагає від країн створити національні плани для подолання насильства проти дітей. Одним із кроків має стати створення консультативних служб для дітей та підлітків. Так само батьків слід навчати виховувати своїх дітей без застосування насильства.


Джерело: УКРІНФОРМ 02 листопада 2017


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   насильство щодо дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.