Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У молодих жителів шведської столиці все частіше виявляють нелегальну зброю

У шведській столиці зростає кількість нелегальної зброї. З початку року поліція в ході рейдів конфіскувала 171 пістолет і автомат, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Все частіше порушниками закону в цій галузі стають зовсім молоді люди, навіть підлітки.

«З одного боку, до цього призводить загострення конфліктів між молодіжними бандами. З іншого, —власники магазинів або інших закладів, де трапляються збройні пограбування, зрозумівши, що молоді нальотчики, в основному, мають при собі відносно безпечні пневматичні пістолети, перестали всерйоз ставитися до таких загроз. Тому злочинці беруть справжню зброю і демонструють її, стріляючи, наприклад, в стелю», — розповідає в інтерв'ю газеті «Свенська Дагбладет» начальник молодіжного відділу Західного округу поліції Стокгольма Йорген Ульсон.

За словами столичного поліцейського Матса Ліндстрема з групи по боротьбі з особливо небезпечною злочинністю, крім пістолетів у кримінальних елементів тепер все частіше зустрічаються автомати та гранати.

«Цю зброю застосовують, насамперед, для внутрішніх розборок між кримінальниками. Було б небажано бачити збуджених підлітків з гранатами в руках», — зазначає він.


Джерело: Вголос 13 серпня 2012


Тегипідлітки,   зброя,   Швеція

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Юні юзери-початківці разом з однолітками-експертами обговорювали важливі питання безпеки в мережі

 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.