Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Запоріжжі депутати вимагають припинити гнобити школярів за "грошовою ознакою"

Вчителі влаштовують запорізьким школярам принизливі допити що до того, чому батьки не здали гроші у благодійний фонд

Відповідне питання на сесії Запорізької міської ради 26 вересня порушив депутат Олег Корольов, передає Depo.Запоріжжя.

Депутат розповів, що в школах вчителі вимагають від учнів відповідей, чому батьки не здали гроші в благодійний фонд школи чи на інші цілі.

"Сьогодні я навіть не кажу про те, наскільки законний такий збір коштів, якими документами регулюється. Виникає інше питання, хто вимагає від учителів, щоб вони з'ясовували у дітей, чому батьки не здають гроші. Ніхто не заперечує, що школам потрібні миючі засоби та багато іншого. Однак звертаюся до департаменту освіти міськради, необхідно припинити "гнобити" дітей", - сказав Олег Корольов.

Депутат також зазначив, що батьківські збори в школах перетворюються в обговорення питань про збирання грошей і погане навчання або поведінку школярів, при цьому ніхто не говорить про успіхи, досягнення учнів.

Колегу підтримала депутатка Олена Галкіна, вона заявила, що неприпустимо так гнобити дітей.

Міський голова Володимир Буряк зажадав від керівника департаменту освіти розібратися в ситуації і навести порядок в підвідомчому департаменті.

 


Джерело: Depo.Запоріжжя 27 вересня 2018


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   побори у школах

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок