Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Техасі схвалили паличні удари як міру покарання у школах

Освітнє управління американського штату Техас схвалило удари плоскою палицею як міру покарання неслухняних дітей, повідомив у п'ятницю американський телеканал "Фокс ньюс".

Телеканал нагадує, що тілесні покарання, класифіковані як "навмисне заподіяння фізичного болю через удари, удари плоскою палицею, шльопання та інше застосування фізичної сили з метою запобіжної дисципліни", законні в Техасі.

При цьому батьки учнів мають право дозволяти або забороняти застосування такого виду покарань у конкретних школах щодо їхніх дітей.

"Якщо батькам це не до душі, то (тілесні покарання їхньої дитини - ІФ) навіть мови бути не може", - сказала керівник освітнього управління Техасу Мері Спрінгс.


Джерело: Інтерфакс-Україна 21 липня 2017


Тегиправа дитини,   насильство щодо дітей,   США,   фізичні покарання,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.