Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Сирії півмільйона дітей живуть в умовах блокади - ЮНІСЕФ

У Сирії за останній рік кількість дітей, які живуть в умовах блокади подвоїлась та становить 500 тисяч. Про це йдеться в звіті дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

«Для мільйонів людей в Сирії життя перетворилося на нескінченний жах - особливо для сотень тисяч дітей, що живуть там в умовах блокади. Дітей вбивають і ранять, вони бояться йти в школу або навіть грати, виживаючи в умовах нестачі їжі та медичної допомоги », - розповів Ентоні Лейк, глава фонду.

За оцінками ЮНІСЕФ, лише в східному Алеппо знаходяться 100 тис. дітей. В умовах дефіциту безпечного простору діти змушені грати, вчитися і отримувати медичну допомогу в підвалах будинків, шкіл і лікарень.

Відзначаючи, що наближається шоста річниця початку конфлікту в Сирії, ЮНІСЕФ знову закликає учасників бойових дій припинити облогу міст.

Нагадаємо, у контрольованій повстанцями східній частині сирійського міста Алеппо після кількох днів авіаударів зруйновані всі лікарні.

«Руйнування інфраструктури такі, що жителі міста, включаючи старих і дітей, позбавлені можливості отримувати елементарне медичне обслуговування. Фактично, їх залишили вмирати», - повідомляє представник міської влади.

«Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини» зазначила, що в неокупованій частині міста є кілька працюючих медустанов, проте дістатися до них неможливо через постійні обстріли.


Джерело: УНІАН 28 листопада 2016


ТегиЮНІСЕФ,   права дитини,   насильство щодо дітей,   Сирія,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".