Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Штатах взялися за YouTube через порушення прав дітей - ЗМІ

Федеральна торгова комісія США (FTC) завершує розслідування можливого порушення права недоторканності приватного життя дітей відеохостингом YouTube.

Про це повідомляє Fortune з посиланням на видання The Washington Post та The Wall Street Journal.

“YouTube обмірковує зміни щодо того, як обробляє контент, орієнтований на дітей, на тлі повідомлення про розслідування Федеральної торгової комісії щодо звинувачень у порушенні конфіденційності дітей”, - йдеться у повідомленні.

Як зазначає The Washington Post, йдеться про те, чи порушив відеосервіс YouTube Закон про захист прав дитини в мережі Інтернет (COPPA). Він забороняє компаніям збирати інформацію про дітей віком до 13 років, якщо вони не отримають згоди від їхніх батьків.

YouTube і FTC відмовилися від коментарів щодо цього.

На думку експертів з питань конфіденційності, YouTube вже “давно грає з вогнем”, коли йдеться про дотримання COPPA. У минулому році понад 20 груп надіслали листи до Федеральної торгової комісії з проханням вивчити, чи збирає YouTube особисту інформацію дітей без згоди батьків.

“Спільне використання пристроїв у сім'ях є частиною проблеми”, - вважає Дона Фрейзер, віцепрезидентка відділу дитячої реклами Children’s Advertising Review Unit.

За її словами, багато батьків дозволять своїм дітям користуватися пристроями для сімейного перегляду, які часто реєструються дорослими.

Батьки, як правило, не знають про нюанси відстеження реклами, а також дані, які збираються, коли вони передають пристрої своїм дітям, каже вона.

Як пише видання The Wall Street Journal, одним з можливе розв'язання проблеми захисту дітей від небажаного контенту є створення для них окремої платформи на YouTube.

Загалом сервіс розглядає багато ідей щодо поліпшення сервісу, деякі з них так і залишаються ідеями.


Джерело: УКРІНФОРМ 21 червня 2019


Тегиправа дитини,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".