Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У США дітям дозволили продавати лимонад на вулиці без ліцензії

Діти, що живуть в штаті Юта, більше не будуть турбуватися про те, що поліція прикриє їх прилавки з лимонадом. Згідно з новим законом, неповнолітнім, який відкрив бізнес, не потрібна ліцензія або дозвіл

Про це повідомляє Life.

У США було занадто багато сутичок між правоохоронцями і дітьми. Так, поліція Овертон, штат Техас, відсторонила двох дітей у віці семи і восьми років від продажу лимонаду, оскільки у них не було на те офіційного дозволу.

Таких прикладів на території Америки було безліч. Саме вони надихнули законодавців Юти на звільнення маленьких підприємців від податків і ліцензій.

Закон SB 81 є продовженням заходів, згідно з якою ларьки з лимонадом можуть встановлюватися без дозволу держави

Закон SB 81 стосується також і дорослих. Він забороняє місцеві ліцензії і високі збори за домашній бізнес, який широко практикується в штаті. За підрахунками місцевої влади, цей законопроект допоможе заощадити домашньому бізнесу штату до 720 000 доларів на рік.

Незважаючи на зміни в цій сфері, багато інших суворих законів про ліцензування залишаються в силі.


Джерело: depo.ua 21 квiтня 2017


Тегиправа дитини,   США

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.