Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У ПАРЄ наголошують на необхідності кращого захисту дітей мігрантів

У Парламентській асамблеї Ради Європи висловлюють занепокоєння у зв'язку з неналежним захистом прав дітей мігрантів.

Про це йдеться у доповіді, яку затвердив у понеділок комітет ПАРЄ з питань міграції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Страсбурзі.

«Комітет з питань міграції ПАРЄ висловив занепокоєння у зв'язку із серйозними загрозами, з якими стикаються діти на шляху до Європи. Також занепокоєння викликають серйозні прогалини у процедурах, що обмежують юридичні можливості для міграції в Європі та наражають таких дітей на ризики потрапити до контрабандистів чи торгівців людьми», - заявили у ПАРЄ.

Члени комітету висловили жаль з приводу, що багато країн-членів Ради Європи порушують Конвенцію ООН про права дитини.

Серед проблем називаються умови утримання дітей мігрантів, включаючи примусове, після прибуття на територію країн Європи та агресивні методи визначення віку.

 


Джерело: УКРІНФОРМ 04 червня 2019


Тегиправа дитини,   ПАРЄ,   мігранти,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.