Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У МОЗ заборонили нещепленим дітям відвідувати навчальні заклади

Міністерство охорони здоров'я України та Міністерство освіти і науки звернулися до всіх обласних державних адміністрацій з офіційним листом (.pdf), у якому закликали вжити заходів із проведення вакцинації дітей та не допускати невакцинованих дітей у навчальні заклади. Про це 12 вересня повідомили у прес-центрі МОЗ.

У міністерстві нагадують, що за законом відвідувати державні навчальні заклади можуть тільки ті діти, яких прищепили за календарем профілактичних щеплень. Винятки становлять випадки, коли в дитини є медичні протипоказання до вакцинації.

Якщо дитині протипоказано робити щеплення, вона отримує відповідну довідку. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти ухвалює комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу. У разі ускладнення епідемічної ситуації комісія може заборонити таким дітям відвідувати навчальні заклади.

У Міністерстві додали, що в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація з інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру.

10 липня у МОЗ повідомили, що з початку 2018 року в Україні на кір перехворіло понад 25 тис. осіб.


Джерело: Гордон 13 вересня 2018


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.