Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У МОН розповіли про умови роботи шкіл у "сірій зоні" на Донбасі

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич розповіла, що в так званій "сірій зоні" на Донбасі працюють 97 шкіл: 60 в Донецькій області та 37 у Луганській. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на "Радіо НВ".

"Вони всі працюють в постійному стресі. Тому що вони працюють, але вони ніколи не знають, що може статися. Зараз у Луганській області функціонують всі ці школи, а в Донецькій 10 припинені саме в 2017 році, зверніть увагу, через бойові дії. В Авдіївці дві, у Волноваському районі - три, в Ясинуватському - дві школи. Ще обласна школа-інтернат також вже не функціонує", - розповіла Гриневич, додавши, що дітей з цих шкіл возять на навчання в інші школи.

За її словами, частина шкіл постійно знаходиться на ремонті.

"Їх відремонтували, потім стався обстріл - знову пошкоджене вікно. Останні обстріли - були пошкоджені школи у Бахмутському районі Донецької області", - повідомила міністр, зазначивши, що ні вчителі, ні діти "не можуть розслабитися до кінця, всі насторожені".

При цьому, незважаючи на вплив війни, ці школи продовжують давати дітям освіту. У них є додаткові предмети, такі як, наприклад, протимінні програми, також у таких школах працюють психологи.

Нагадаємо, на сході України опівночі в середу, 29 серпня, набуло чинності чергове перемир'я, на цей раз - в зв'язку з початком навчального року. Новий режим тиші на Донбасі був узгоджений в Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи 22 серпня.


Джерело: РБК-Україна 01 листопада 2018


Тегиправа дитини,   Донбас,   школи,   захист прав дитини,   ООС

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.