Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Кропивницькому усиновлювачі об’єднались в ГО "Відповідальне батьківство"

В обласному центрі на обліку міського управління з питань захисту прав дітей перебуває 369 дітей

Про це під час презентації проекту "Діти, народжені серцем" повідомила начальниця управління з питань захисту прав дітей Тетяна Тимоховська, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

За словами Тетяни Тимоховської, нині на обліку управління з питань захисту прав дітей перебуває 369 дітей, 89% із них влаштовані до таких сімейних форм виховання, як прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, опіка (піклування). "У Кропивницькому функціонує три будинки сімейного типу, в яких виховується 25 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, - повідомила посадовиця. - Також у нашому місті є 27 прийомних сімей, у яких виховується 39 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування".

Голова громадської організації "Відповідальне батьківство" Юлія Холодовська презентувала соціальний ролик, головними героями якого стали діти, які дуже бажають мати родину. Вона також розповіла, що у Кропивницькому усиновлювачі об’єднались у громадську організацію "Відповідальне батьківство", де вони разом навчаються бути прийомними батьками, діляться досвідом.

Організація створена для тих, хто задумується, щоб взяти на виховання дитину, розвіяти міфи, які існують навколо усиновлення.

Нагадаємо, що проект "Діти, народжені серцем" спрямований на подолання сирітства.


Джерело: depo.ua 24 липня 2019


Тегидіти-сироти,   усиновлення,   права дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.