Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

У Китаї вигадали нову заборону спеціально для дітей - подробиці

Китайський уряд запровадив нову заборону у відношенні неповнолітніх та їхнього дозвілля. Про це повідомляє The New York Times.

За інформацією видання, діти не зможуть грати у відеоігри з 22:00 до 08:00 кожного дня. Рішення прийнято для скорочення загального обсягу часу, який вони приділяють геймінгу.

Офіційні дані стверджують, що влада зацікавлена у стримуванні залежності молоді від ігор, покращенні "фізичного і психічного здоров’я" людей, а також позитивно вплинути на їхній прогрес в освіті.

Загалом підлітки до 18 років зможуть насолоджуватися відеоіграми лише до 90 хвилин на день у будні, а також до трьох годин у свята.

Видавці відеоігор за новини правилами повинні будуть вимагати реальні імена та номер мобільного телефону осіб, які проходять реєстрацію. Це допоможе контролювати час.

Також гравці від 8 до 16 років не зможуть поповнювати рахунки в ігрових акаунтах понад 200 юанів щомісяця, а від 16 до 18 років — понад 400 юанів. Ці суми відповідають близько 700 та 1400 гривень.


Джерело: ONLINE.UA 08 листопада 2019


Тегиправа дитини,   Китай,   захист прав дитини,   заборона на ігри

НАШІ ПРОЕКТИ

Навчальний посібник для спеціалістів, які працюють з дітьми, щодо надання першої психологічної допомоги

Перша психологічна допомога (ППД) – це загальновизнана, проста й дієва методика забезпечення первинної підтримки людей у кризових ситуаціях, яку нещодавно було введено у перелік Мінімальних стандартів охорони дитинства у ході гуманітарних акцій. Перша психологічна допомога – це набір навичок та вмінь, володіння якими допоможе фахівцям у роботі з дітьми обмежити прояви стресу, що виникає як наслідок нещасних випадків, стихійних лих, конфліктів, міжособистісного насильства та інших кризових ситуацій.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для батьків

Матеріал надає інформацію для батьків про те, як допомогти дітям різного віку, які перебувають в ситуації конфлікту.
 

Як допомогти дітям пережити лихо: поради для вчителів

Матеріал надає поради для вчителів про те, що вони можуть зробити, щоб заспокоїти своїх учнів і допомогти їм розібратися зі своїми думками та почуттями стосовно катастрофи та її впливу на родини і громади.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".